Реформа екстреної допомоги: медиків чекає переатестація

11.07.2018

МОЗ оприлюднив Концепцію реформи системи екстреної медичної допомоги для громадського обговорення, що має на меті принципово покращити якість та доступність екстреної допомоги шляхом оновлення алгоритмів диспетчеризації та перенавчання медиків та робітників «швидкої».


Реалізація Концепції здійснюватиметься протягом 2018-2022 років.

Змінами в системі екстреної медичної допомоги, передбачається оновлення алгоритмів диспетчеризації. Автомобіль екстреної допомоги, який знаходиться найближче до місця події, виїжджатиме протягом декількох секунд після виклику.

Також буде створено центральний інформаційний вузол обміну даними та встановлено GPS на всіх автомобілях. Диспетчери знатимуть стан кожного

виклику і місцезнаходження кожного автомобіля екстреної допомоги.

Концепція передбачає відповідне перенавчання.

Лікарі, парамедики і навіть водії освоюватимуть практики порятунку. Буде введено зовнішнє незалежне тестування знань та навичок фахівців екстреної допомоги.

Окрім цього, медики та робітники «швидкої», які пройшли перенавчання, отримають ринкові зарплати та якісно обладнані автомобілі екстреної допомоги.

Зазначається, що наданню першої медичної допомоги також повинні навчитися пожежні, рятувальники, поліцейські, водії, машиністи, пілоти, провідники, бортпровідники, кондуктори, вчителі ті соціальні працівники.

У всіх найбільш людних місцях будуть розміщені дефібрилятори та джгути

.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати